Felhívás: SEM a Te szemszögödből

A Schönherz Elektronikai Műhely pályázatot hirdet, miszerint a SEM-­hez szorosan nem kötődő,   de   SEM­-es   környezetben/eszközökkel   megvalósított   munkák   közül   a   legjobbakat (amennyiben   a   pályázó   hozzájárul)   publikáljuk   a   weboldalunkon.   Ezen   kívül  három véletlenszerűen választott kitöltő ajándékba kap egy simonyis bögrét.  Arra kérünk akkor is küldd be a  munkádat,  ha még  nincs  befejezve,  vagy  esetlegesen el is  vetetted  az  ötletet. Szeretnénk egy átfogó képet kapni arról, hogy milyen mértékben járulunk hozzá a VIK­-esek barkácsolásaihoz,   egyetemi  beadandóihoz,  önálló   projektjeihez,   stb.   Akkor   is   örömmel olvasunk   a   munkáidról,   ha   nem   szeretnéd,   hogy   publikáljuk   őket.   A   pályázat   érvényes leadásához mindössze három kérdésre kell válaszolni 3­-4 mondat terjedelemben. A pályázaton mind magánszemélyek, mind körök részt vehetnek.

Kérünk,   töltsd   ki   a   formot  (http://sem.sch.bme.hu/palyazat),   mely   alapján   a   következő   félévekben   modernebb környezettel, új eszközökkel, és érdekes tanfolyamokkal tudunk szolgálni Neked!

A leadási határidő: 2017. 06. 25.